Barum Polaris 5 215/45 R16 90 V promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Barum Polaris 5 215/45 R16 90 V oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 367.54 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
Opona Barum POLARIS 5 215/45R16 90V XL 2020
367.54
oponki24.com.pl
Barum POLARIS 5 215/45R16 90V XL 3PMSF FR
378.00
AutoButy.pl
Opona Barum POLARIS 5 215/45R16 90V XL 2021
396.78
oponki24.com.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony zimowe
Szerokość przekroju 215
Wysokość profilu 45
Średnica osadzenia R16
Indeks nośności 90
Indeks prędkości V
Typ pojazdu osobowy
Przyczepność na mokrej nawierzchni C

Opis

Polaris 5 - doskonała trakcja na śniegu.

słuszny układ klocków z poprzecznymi nacięciami w centralnym użebrowaniu i na barkach znacznie poprawia przyczepność na barkach wyraźnie poprawia przyczepność na śniegu. Specjalny układ wielofunkcyjnych lameli lepszą przyczepność opony we wszelkich kierunkach w trakcie kontaktu z nawieszchnią drogi. Specjalna budowa profilu na środku ulepsza przyczepność poprzeczną na śniegu. Zapewnia to wyjątkowo korzystną trakcję, krótką drogę hamowania i bezpieczną jazdę na zaśnieżonych drogach.

Bezpieczne zachowanie na mokrej nawieszchni.

Lepsze rozmieszczenie rowków wzdłużnych i poprzecznych poprawia odprowadzanie wody z bierznika na mokrej nawierzchni. Dopełniające wyżłobienia w obszarze barkowym adekwatny kontakt z podłożem i tym samym udoskonalone przyleganie opony do mokrej nawieszchni. Takie rozmieszczenie rowków wzdłóżnych i poprzecznych zapewnia zrównowarzone i bezpieczne zachowanie na mokrej nawieszchni.

Wyższy komfort z myślą o relaksującej podróży.

lepsza struktura bieżnika z inaczej zestopniowanymi klockami o różnorodnej długości po obu stronach bieżnika ogranicz hałas toczenia. Uzyskany w ten sposób poziom hałasu sprzyja odpręrzającej jeździe i ograniczeniu stresu kierowcy i pasażerów.

Właściwy wybór w zimie.

  • wspaniała trakcja na śniegu
  • Bezpieczne zachowanie na mokrej nawierzchni
  • Wyższy komfort z myślą o relaksującej jeździe

Przyczepność na mokrej nawierzchni - opony o prawidłowych własnościach na mokrej nawierzchni (klasa A lub B) gwarantują krótszą drogę hamowania na mokrych drogach, co czyni je bezpieczniejszymi podczas jazdy w deszczu.

Opory toczenia - opony odpowiadają choćby za 20% zużycia paliwa. Jeśli chcesz pokonywać większy dystans na jednym zbiorniku paliwa, wybierz opony o wyższej kategorii. Dzięki temu obniżysz dodatkowo ilość emitowanego poprzez twój samochód dwutlenku węgla.