Barum Polaris 5 225/45 R18 95 V promocja 2023

Cena478.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony zimowe
Szerokość przekroju 225
Wysokość profilu 45
Średnica osadzenia R18
Indeks nośności 95
Indeks prędkości V
Typ pojazdu osobowy
Przyczepność na mokrej nawierzchni C

Opis

Polaris 5 - wspaniała trakcja na śniegu.

stosowny układ klocków z poprzecznymi nacięciami w centralnym użebrowaniu i na barkach wyraźnie ulepsza przyczepność na barkach wyraźnie polepsza przyczepność na śniegu. Specjalny układ wielofunkcyjnych lameli lepszą przyczepność opony we wszystkich kierunkach podczas kontaktu z nawieszchnią drogi. Specjalna konstrukcja profilu na środku polepsza przyczepność poprzeczną na śniegu. Zagwarantuje to wyjątkowo korzystną trakcję, krótką drogę hamowania i bezpieczną jazdę na zaśnieżonych drogach.

Bezpieczne zachowanie na mokrej nawieszchni.

Lepsze rozmieszczenie rowków wzdłużnych i poprzecznych ulepsza odprowadzanie wody z bierznika na mokrej nawierzchni. Uzupełniające wyżłobienia w obszarze barkowym adekwatny kontakt z podłożem i tym samym ulepszone przyleganie opony do mokrej nawieszchni. Takie rozmieszczenie rowków wzdłóżnych i poprzecznych zapewnia zrównowarzone i bezpieczne zachowanie na mokrej nawieszchni.

Wyższy komfort z myślą o relaksującej podróży.

lepsza struktura bieżnika z inaczej zestopniowanymi klockami o rozmaitej długości po obu stronach bieżnika ogranicz hałas toczenia. Uzyskany w ten sposób poziom hałasu sprzyja odpręrzającej jeździe i ograniczeniu stresu kierowcy i pasażerów.

Właściwy dobór w zimie.

  • świetna trakcja na śniegu
  • Bezpieczne zachowanie na mokrej nawierzchni
  • Wyższy komfort z myślą o relaksującej jeździe

Przyczepność na mokrej nawierzchni - opony o prawidłowych własnościach na mokrej nawierzchni (klasa A lub B) gwarantują krótszą drogę hamowania na mokrych drogach, co czyni je bezpieczniejszymi podczas jazdy w deszczu.

Opory toczenia - opony odpowiadają choćby za 20% zużycia paliwa. Jeśli chcesz pokonywać większy dystans na jednym zbiorniku paliwa, wybierz opony o wyższej kategorii. Dzięki czemu zniżysz dodatkowo liczba emitowanego poprzez twój samochód dwutlenku węgla.