Barum Polaris 5 225/55 R16 99 H promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Barum Polaris 5 225/55 R16 99 H oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 301.09 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Opona Barum POLARIS 5 225/55R16 99H XL 2020
301.09
oponki24.com.pl
Barum POLARIS 5 225/55R16 99H XL 3PMSF
310.00
AutoButy.pl
Opona Barum POLARIS 5 225/55R16 99H XL 2019
312.16
oponki24.com.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony zimowe
Szerokość przekroju 225
Wysokość profilu 55
Średnica osadzenia R16
Indeks nośności 99
Indeks prędkości H
Typ pojazdu osobowy
Przyczepność na mokrej nawierzchni C

Opis

Polaris 5 - nadzwyczajna trakcja na śniegu.

trafny układ klocków z poprzecznymi nacięciami w centralnym użebrowaniu i na barkach widocznie udoskonala przyczepność na barkach widocznie polepsza przyczepność na śniegu. Specjalny układ wielofunkcyjnych lameli lepszą przyczepność opony we wszelkich kierunkach podczas kontaktu z nawieszchnią drogi. Specjalna konstrukcja profilu na środku udoskonala przyczepność poprzeczną na śniegu. Zapewnia to wyjątkowo prawidłową trakcję, krótką drogę hamowania i bezpieczną jazdę na zaśnieżonych drogach.

Bezpieczne zachowanie na mokrej nawieszchni.

Lepsze rozmieszczenie rowków wzdłużnych i poprzecznych poprawia odprowadzanie wody z bierznika na mokrej nawierzchni. Uzupełniające wyżłobienia w obszarze barkowym stosowny kontakt z podłożem i tym samym udoskonalone przyleganie opony do mokrej nawieszchni. Takie rozmieszczenie rowków wzdłóżnych i poprzecznych gwarantuje zrównowarzone i bezpieczne zachowanie na mokrej nawieszchni.

Wyższy komfort z myślą o relaksującej podróży.

ulepszona struktura bieżnika z inaczej zestopniowanymi klockami o przeróżnej długości po obu stronach bieżnika ogranicz hałas toczenia. Uzyskany w ten sposób poziom hałasu sprzyja odpręrzającej jeździe i ograniczeniu stresu kierowcy i pasażerów.

Właściwy wybór w zimie.

  • genialna trakcja na śniegu
  • Bezpieczne zachowanie na mokrej nawierzchni
  • Wyższy komfort z myślą o relaksującej jeździe

Przyczepność na mokrej nawierzchni - opony o prawidłowych własnościach na mokrej nawierzchni (klasa A albo B) zapewniają krótszą drogę hamowania na mokrych drogach, co czyni je bezpieczniejszymi podczas jazdy w deszczu.

Opory toczenia - opony odpowiadają nawet za 20% zużycia paliwa. Jeśli chcesz pokonywać większy dystans na jednym zbiorniku paliwa, wybierz opony o wyższej kategorii. Dzięki czemu obniżysz także ilość emitowanego poprzez twój samochód dwutlenku węgla.