Barum Polaris 5 245/70 R16 107 H promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Barum Polaris 5 245/70 R16 107 H oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 407.05 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Opona Barum POLARIS 5 245/70R16 107H 2020
407.05
oponki24.com.pl
Barum POLARIS 5 245/70R16 107H 3PMSF FR
416.00
AutoButy.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony zimowe
Szerokość przekroju 245
Wysokość profilu 70
Średnica osadzenia R16
Indeks nośności 107
Indeks prędkości H
Typ pojazdu SUV
Przyczepność na mokrej nawierzchni C

Opis

Polaris 5 - doskonała trakcja na śniegu.

adekwatny układ klocków z poprzecznymi nacięciami w centralnym użebrowaniu i na barkach widocznie poprawia przyczepność na barkach wyraźnie poprawia przyczepność na śniegu. Specjalny układ wielofunkcyjnych lameli lepszą przyczepność opony we wszelkich kierunkach podczas kontaktu z nawieszchnią drogi. Specjalna budowa profilu na środku poprawia przyczepność poprzeczną na śniegu. Gwarantuje to wyjątkowo dobrą trakcję, krótką drogę hamowania i bezpieczną jazdę na zaśnieżonych drogach.

Bezpieczne zachowanie na mokrej nawieszchni.

Lepsze rozmieszczenie rowków wzdłużnych i poprzecznych ulepsza odprowadzanie wody z bierznika na mokrej nawierzchni. Dodatkowe wyżłobienia w obszarze barkowym stosowny kontakt z podłożem i tym samym ulepszone przyleganie opony do mokrej nawieszchni. Takie rozmieszczenie rowków wzdłóżnych i poprzecznych gwarantuje zrównowarzone i bezpieczne zachowanie na mokrej nawieszchni.

Wyższy komfort z myślą o relaksującej podróży.

ulepszona struktura bieżnika z inaczej zestopniowanymi klockami o zróżnicowanej długości po obu stronach bieżnika ogranicz hałas toczenia. Uzyskany w ten sposób poziom hałasu sprzyja odpręrzającej jeździe i ograniczeniu stresu kierowcy i pasażerów.

Właściwy wybór w zimie.

  • świetna trakcja na śniegu
  • Bezpieczne zachowanie na mokrej nawierzchni
  • Wyższy komfort z myślą o relaksującej jeździe

Przyczepność na mokrej nawierzchni - opony o dobrych własnościach na mokrej nawierzchni (klasa A albo B) zapewniają krótszą drogę hamowania na mokrych drogach, co czyni je bezpieczniejszymi podczas jazdy w deszczu.

Opory toczenia - opony odpowiadają nawet za 20% zużycia paliwa. Jeśli chcesz pokonywać większy dystans na jednym zbiorniku paliwa, wybierz opony o wyższej kategorii. Dzięki temu zniżysz również liczba emitowanego poprzez twój samochód dwutlenku węgla.