Barum Polaris 5 255/40 R19 100 V promocja 2024

Cena780.37
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony zimowe
Szerokość przekroju 255
Wysokość profilu 40
Średnica osadzenia R19
Indeks nośności 100
Indeks prędkości V
Typ pojazdu osobowy
Poziom emisji hałasu 73 dB
Przyczepność na mokrej nawierzchni C

Opis

Polaris 5 - wspaniała trakcja na śniegu.

adekwatny układ klocków z poprzecznymi nacięciami w centralnym użebrowaniu i na barkach wyraźnie polepsza przyczepność na barkach wyraźnie ulepsza przyczepność na śniegu. Specjalny układ wielofunkcyjnych lameli udoskonaloną przyczepność opony we wszelkich kierunkach w trakcie kontaktu z nawieszchnią drogi. Specjalna kompozycja profilu na środku ulepsza przyczepność poprzeczną na śniegu. Zapewnia to wyjątkowo dobrą trakcję, krótką drogę hamowania i bezpieczną jazdę na zaśnieżonych drogach.

Bezpieczne zachowanie na mokrej nawieszchni.

Lepsze rozmieszczenie rowków wzdłużnych i poprzecznych poprawia odprowadzanie wody z bierznika na mokrej nawierzchni. Uzupełniające wyżłobienia w obszarze barkowym słuszny kontakt z podłożem i tym samym udoskonalone przyleganie opony do mokrej nawieszchni. Takie rozmieszczenie rowków wzdłóżnych i poprzecznych gwarantuje zrównowarzone i bezpieczne zachowanie na mokrej nawieszchni.

Wyższy komfort z myślą o relaksującej podróży.

udoskonalona struktura bieżnika z inaczej zestopniowanymi klockami o przeróżnej długości po obu stronach bieżnika ogranicz hałas toczenia. Uzyskany w ten sposób poziom hałasu sprzyja odpręrzającej jeździe i ograniczeniu stresu kierowcy i pasażerów.

Właściwy dobór w zimie.

  • perfekcyjna trakcja na śniegu
  • Bezpieczne zachowanie na mokrej nawierzchni
  • Wyższy komfort z myślą o relaksującej jeździe

Przyczepność na mokrej nawierzchni - opony o prawidłowych własnościach na mokrej nawierzchni (klasa A albo B) zapewniają krótszą drogę hamowania na mokrych drogach, co czyni je bezpieczniejszymi w trakcie jazdy w deszczu.

Opory toczenia - opony odpowiadają nawet za 20% zużycia paliwa. Jeśli chcesz pokonywać obszerniejszy dystans na jednym zbiorniku paliwa, wybierz opony o wyższej kategorii. Dzięki temu zmniejszysz też ilość emitowanego poprzez twój samochód dwutlenku węgla.