Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 205/60 R16 92 H promocja 2024

Cena548.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Goodyear
Kategoria:Opony zimowe
Szerokość przekroju 205
Wysokość profilu 60
Średnica osadzenia R16
Indeks nośności 92
Indeks prędkości H
Typ pojazdu osobowy
Efektywność paliwowa E
Poziom emisji hałasu 68 dB
Przyczepność na mokrej nawierzchni C

Opis

idealna przyczepność i perfekcyjne prowadzenie w warunkach zimowych

Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 to opona zimowa klasy UHP (ultra-high-performance) dla najmocniej wymagających kierowców.

perfekcyjne hamowanie na śniegu

Skróć drogę hamowania w najważniejszych momentach dzięki technice SnowProtect producenta Goodyear zapewniającej nadzwyczajne prowadzenie w warunkach zimowych.

Mniejsze ryzyko aquaplaningu

Rowki hydrodynamiczne usprawniają odprowadzanie wody z powierzchni opony,obniżyć ryzyko aquaplaningu i poprawić trakcję na topniejącym śniegu.

słuszne zużycie bieżnika

technika adekwatnej pracy bieżnika gwarantująca korzystne wskazania jego zużycia.

perfekcyjne wyniki w testach

Opona Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 jest zwycięzcą testu Auto Bild Sportscars ze względu na jego dynamiczne prowadzenie w każdych warunkach pogodowych. Na pierwsze miejsce wpływ miała również stabilność w bocznej przyczepności na mokrej i śnieżnej nawierzchni, prawidłowe bezpieczeństwo aquaplaningu i opory toczenia oszczędzające paliwo. Nic dziwnego, że dziennikarze ocenili oponę jako „wzorową”.

Opona otrzymała także miejsce na podium w teście opon ADAC z najkorzystniejszą oceną zużycia śniegu i zużycia paliwa, a także miejsce na podium w teście Sport Auto, który ocenił oponę jako godną polecenia.

Opis producenta: Goodyear jest jedną z największych firm oponiarskich na świecie. Marka wytwarza swoje produkty w 49 fabrykach w 22 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 66 tysięcy osób. Dwa centra innowacji w Luksemburgu i w USA stale opracowują najnowocześniejsze produkty i usługi, które wyznaczają standardy technice i efektywności w branży.

producenta Goodyear rozpoznaje teraz niemal każdy kierowca. Co niebanalne, historia nazwy producenta nie pochodzi bezpośrednio od nazwiska założyciela, czyli Franka A. Seiberling'a. Właściciel Goodyear'a chciał uczcić pamięć osoby, bez której nie powstałaby żadna opona czyli Charles'a Goodyear'a. Jego pomysłem jest ponadto oznakowanie produktów Goodyear skrzydlatym butem rzymskiego boga handlu i kupiectwa, Merkurego.

Goodyear zawsze inwestował w świeże technologie i rozwój. Dzięki czemu lądownik Apollo 14 został zaopatrzony w MET (Modularized Equipment Transporter) z oponami Goodyear XLT, a Gary Gabelich mógł ustanowić na oponach ze skrzydlatym logiem, rekord szybkości - ponad 622 mph (około 1000 km/h). Z niedużej fabryki opon rowerowych której lista płac w 1898 roku wynosiła 217 dolarów, powstał koncern którego wysokość sprzedaży przekracza obecnie 20 bilionów dolarów.