Matador MPS 530 Sibir Snow Van 175/65 R14 90 T promocja 2024

Cena406.22
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Matador
Kategoria:Opony zimowe
Szerokość przekroju 175
Wysokość profilu 65
Średnica osadzenia R14
Indeks nośności 90
Indeks prędkości T
Typ pojazdu dostawczy
Efektywność paliwowa E
Poziom emisji hałasu 73 dB
Przyczepność na mokrej nawierzchni C

Opis

DATA PRODUKCJI OPON podanA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "informacje technicznE" perfekcyjna przyczepność i bezpieczeństwo jazdy w zimowych warunkach! Sibir Snow Van to nowa generacja opon zimowych do samochodów dostawczych, przystępna dla felg o rozmiarach od 14 do 16 cali.asygnowana do transportu długodystansowego i regionalnego, o unikatowej trwałości.

Użytkownicy potwierdzają m.in. Ich unikatową niepodatność na uszkodzenia barku i boku opony- gdy inne opony pękają, Matador dalej prowadzi Twoje auto!Niewygórowana wartość w połączeniu z arcytrudną trwałością, komfortem i bezpieczeństwem podróży to idealne połączenie cech opon dedykowanych dla segmentu biznesowego.

Oponę Sibir Snow Van polecamy każdemu przedsiębiorcy, który na co dzień wykorzystuje w swojej firmie auta dostawcze. Cecha- sinusoidalny kształt lamelek z większą ilością krawędzi chwytających- zoptymalizowane możliwości odprowadzania śniegu dzięki kieszeniom śnieżnymKorzyści z rozwiązania- rozszerzona przyczepność i hamowanie- nieszablonowa trakcja i prowadzenie w warunkach zimowych Cecha- kompaktowe, łączone bloki w centralnej części bieżnika- podwójne bloki bieżnika oddzielone rowkiem obwodowym z elementami odprowadzającymi- lamele na barkach ustawione pod kątem w stosunku do lameli w centralnej części bieżnika Korzyści z rozwiązania- wyjątkowo wysoka stabilność w pokonywaniu zakrętów, opona "wgryza" się w podłoże- stabilność kierunkowa opony, produktywne odprowadzanie śniegu i błota pośniegowego przy wysokich prędkościach Cecha- wysokie zagęszczenie lameli w blokach opony- duże kanały obwodowe Korzyści z rozwiązania- wspaniałe hamowanie na śniegu- oporność na aquaplaning- wysoka precyzja prowadzenia w najtrudniejszych warunkach ( błoto pośniegowe, śnieg ) NATYCHMIASTOWA dostawaPRZEDPŁATA- KOSZT DOSTAWY 0złPOBRANIE - KOSZT DOSTAWY 9zł Producentem i gwarantem jakości opon jest producent: Matador, należąca do grupy ContinentalMatador jako marka opon istnieje od 1925 roku - ogumienie tejże marki było montowane we wszystkich samochodach wyprodukowanych w Czechosłowacji.

aktualnie Matador to jedna z największych słowackich firm i jeden z największych producentów opon na świecie. Aż 87% artykułów Matadora trafia na export do 80-ciu krajów z całego świata. Najwięcej do USA, pokaźnej Brytanii i Niemiec....