Nankang SW-7 265/65 R17 116 T promocja 2024

Cena764.08
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Nankang
Kategoria:Opony zimowe
Szerokość przekroju 265
Wysokość profilu 65
Średnica osadzenia R17
Indeks nośności 116
Indeks prędkości T
Typ pojazdu osobowy
Efektywność paliwowa F
Przyczepność na mokrej nawierzchni F

Opis

SW-7 pozostał zaprojektowana tak, żeby zoptymalizować przyczepność opony w warunkach nordyckiej zimy. Innowacyjna konstrukcja i zarys otworu na kołki sprawiają, że opona zachowuje przyczepność w trakcie hamowania i przyspieszania na śniegu i oblodzonych nawierzchniach.

Środkowy i kierunkowany wzór żebra powiększa komfort jazdy na prostej drodze jak i zwrotność na zaśnieżonym terenie. Pokaźne i zygzakowate rowki boczne i pokaźny współczynnik porowatości rozszerzają efekt lodowego filaru i wzmacniają przyczepność na zaśnieżonej drodze.

Szlifowana budowa wielu lamelek skraca drogę hamowania na zaśnieżonej i oblodzonej drodze, wzmacniając efektywność hamowania i bezpieczeństwo jazdy na oblodzonym terenie. Trójwymiarowe nacięcia na barkach opony rozszerzają sztywność, zwrotność i przyczepność na zakrętach na oblodzonej nawierzchni.

Obwodowe i losowo rozstawione otwory na kolce na bieżniku wzmacniają przyczepność na nieprzystępnych, oblodzonych drogach. Unikalna formuła z dodatkiem krzemionki, stosowana we wszelkich rozmiarach opon, rozszerza przyczepność na mokrej nawierzchni. Formuła oleju, pozbawiona silnie aromatycznych olejów ekstrakcyjnych (ang. HA oils), dla wszelkich rozmiarów opon jest zgodna z unijnymi przepisami o ochronie środowiska.