Nokian WR D4 205/55 R16 91 T promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Nokian WR D4 205/55 R16 91 T oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 264.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
NOKIAN 205/55R16 WR D4 91T C A 69 ) - Ekspresowa dostawa! ROK PRODUKCJI: 2018
264.99
WojnaOponPL
Opona Nokian WR D4 205/55R16 91T 2019
291.27
oponki24.com.pl
Opona Nokian WR D4 205/55R16 91T 2019
302.70
oponyialufelgi.pl

Parametry

Producent:Nokian
Kategoria:Opony zimowe
Szerokość przekroju 205
Wysokość profilu 55
Średnica osadzenia R16
Indeks nośności 91
Indeks prędkości T
Typ pojazdu osobowy

Opis

nieprzeciętna przyczepność

Pierwsza zimowa opona z wyższej półki do samochodów osobowych z notą A w kategorii przyczepności na mokrej nawierzchni, która oznacza o dużo krótszą drogę hamowania.

Dzięki licznym innowacjom Nokian WR D4 jest mistrzem przyczepności i gwarantuje bezpieczną, jednostajną jazdę.

  • najlepsza przyczepność zimą
  • Stabilność i komfort jazdy
  • Samochody klasy przeciętnej

większa przyczepność zimą, ulepszone wyczucie prowadzenia
Każdy blok i lamela w gustownym wzorze bieżnika ma precyzyjny kształt i starannie zdefiniowaną rolę, co przekłada się na doskonałą przyczepność i prowadzenie.

Kontrolowane prowadzenie
Obszar centralny jest zdominowany przez solidne i masywne żebro centralne. Lamele konkretnego żebra centralnego nie biegną poprzez całą jego szerokość, co powiększa precyzję i kontrolę prowadzenia.

dokładna przyczepność, doskonała odporność na ścieranie, niskie zużycie paliwa
nieszablonowe rozłożenie cząsteczek mieszanki kauczukowej Nokian Twin Trac Silica, zawierającej naturalny kauczuk, krzemionkę i olej rzepakowy, gwarantuje wspaniałe wyniki na śniegu i mokrej nawierzchni.

technologia cichych ścian bocznych

Specjalnie dopasowana mieszanka gumy pomiędzy ścianami bocznymi a bieżnikiem sprawnie tłumi hałas i wibracje, które są przenoszone z nawierzchni do we wnętrzu pojazdu przez ściany boczne.

Wskaźnik bezpieczeństwa opon zimowych z płatkiem śniegu podciąga poziom bezpieczeństwa, a także komfortu jazdy.

Wskaźnik bezpieczeństwa opon zimowych z płatkiem śniegu w modelu Nokian WR D4 gwarantuje Ci bezpieczne prowadzenie w zimowych warunkach. Głębokość bieżnika podawana jest w liczbach od 8 do 4 mm. Liczby znikają jedna po drugiej wraz z stoponiowym zużywaniem się opony i zniżaniem się głębokości bieżnika. Płatek śniegu pozostaje widoczny do momentu osiągnięcia 4mm głębokości. Gdy przestanie być dostrzegalny, oznacza to, iż czas na podmianę opon. Rowki muszą posiadać conajmniej 4 mm głebokości, żeby zapewnić odpowiednią przyczepność na śniegu i zapobiegać zjawisku aquaplaningu. Firma Nokian Tyres opracowała i opantentowała wskaźnik bezpieczeństwa opon zimowych. Takiej innowacji nie wprowadził żaden inny producent.