Pirelli P Zero Winter 245/45 R18 100 V promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Pirelli P Zero Winter 245/45 R18 100 V oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 899.87 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-34%
Pirelli P Zero Winter ( 245/45 R18 100V XL )
899.87
Oponytanio.pl
Pirelli P Zero Winter ( 245/45 R18 100V XL )
1362.46
Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Pirelli
Kategoria:Opony zimowe
Szerokość przekroju 245
Wysokość profilu 45
Średnica osadzenia R18
Indeks nośności 100
Indeks prędkości V
Przyczepność na mokrej nawierzchni B

Opis

PIRELLI P Zero Winter – przełam zasady zimy Pirelli P Zero Winter to zimowa opona klasy premium, która powstała we współpracy z wiodącymi producentami pojazdów dla jeszcze lepszego przypasowania do ekskluzywnych aut i super samochodów o podwyższonej mocy silnika.

Model dostarcza wysokiej sprawności jazdy w skomplikowanych zimowych warunkach oraz efektywnie przenosi osiągi pojazdu na drogę nawet w warunkach pogorszonej przyczepności. Asymetryczna rzeźba bieżnika, została podzielona na 3 strefy dla najwyższego poziomu przyczepności i bezpieczeństwa równocześnie na suchych, mokrych jak i ośnieżonych nawierzchniach.

Bloki na barkach opony o obniżonej gęstości i wysokiej sztywności wspierają przenoszenie siły bocznej dla sprawniejszego pokonywania zakrętów. Dwa nieelastyczne bloki centralne utrzymują jednostajny tor jazdy podczas poruszania się na wprost, a trzy szerokie rowki obwodowe skutecznie odprowadzają wodę i błoto pośniegowe z przestrzeni między bieżnikowych, co zapobiega poślizgom hydrodynamicznym i rozszerza przyczepność w trudnych warunkach.

Wewnętrzne barki opony zaopatrzono w gęstą sieć lameli i poprzeczne, skrzyżowane rowki, które jeszcze skuteczniej wchodzą w interakcję ze śniegiem, zapewniając ultra produktywność i krótszą drogę hamowania na ośnieżonych, śliskich podłożach.

PIRELLI P Zero Winter to nieprzeciętna sugestia dla użytkowników samochodów o większej mocy, którzy chcą cieszyć się swobodną i bezpieczną jazdą jeszcze w trudnych warunkach zimowych.