Pirelli P Zero Winter 275/35 R21 103 W promocja 2024

Cena2100.3
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Pirelli
Kategoria:Opony zimowe
Szerokość przekroju 275
Wysokość profilu 35
Średnica osadzenia R21
Indeks nośności 103
Indeks prędkości W
Typ pojazdu osobowy
Przyczepność na mokrej nawierzchni B

Opis

Opony Pirelli to opony należące do klasy premium. Najwyższy poziom technice zastosowany w nowym produkcie segmentu opon turystycznych oferuje maksymalne bezpieczeństwo oraz pełną kontrolę w każdych warunkach zimowych.

asygnowana dla miejskich samochodów kompaktowych, samochodów przeciętnej klasy i miejskich SUVów. Opony zimowe Pirelli zostały zaprojektowane tak, żeby zapewnić najwyższą jakość prowadzenia pojazdu w każdych warunkach pogodowych przy niskiej temperaturze.

zapewniają jak najkorzystniejszą przyczepność na mokrej nawierzchni, prędkość reakcji na manewrowanie kierownicą, a także zdolność natychmiastowej adaptacji do zmieniającej się pogody. Opony zimowe muszą zapewniać bezawaryjność i bezpieczeństwo, zapewniające spokojną i bezproblemową jazdę.

Specjalna kompozycja bieżnika każdej opony Pirelli, w połączeniu z innowacyjną mieszanką, są kluczowe dla zapewnienia jak najkorzystniejszej przyczepności w niskich temperaturach, przypasowanej do Twojego stylu jazdy, przy jednoczesnym mniejszym zużyciu bieżnika.