Pirelli SottoZero 3 205/65 R16 95 H promocja 2024

Cena615.67
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Pirelli
Kategoria:Opony zimowe
Szerokość przekroju 205
Wysokość profilu 65
Średnica osadzenia R16
Indeks nośności 95
Indeks prędkości H
Typ pojazdu osobowy
Efektywność paliwowa C
Poziom emisji hałasu 72 dB
Przyczepność na mokrej nawierzchni B

Opis

Opony Pirelli to opony należące do klasy premium. Najwyższy poziom technice wykorzystany w nowym produkcie segmentu opon turystycznych proponuje maksymalne bezpieczeństwo oraz pełną kontrolę w każdych warunkach zimowych.

dedykowana dla miejskich samochodów kompaktowych, samochodów przeciętnej klasy i miejskich SUVów. Opony zimowe Pirelli zostały zaprojektowane tak, by zapewnić najwyższą jakość prowadzenia pojazdu w każdych warunkach pogodowych przy niskiej temperaturze.

gwarantują jak najkorzystniejszą przyczepność na mokrej nawierzchni, prędkość reakcji na manewrowanie kierownicą i zdolność natychmiastowej adaptacji do zmieniającej się pogody. Opony zimowe muszą zapewniać niezawodność i bezpieczeństwo, gwarantujące spokojną i bezproblemową jazdę.

Specjalna konstrukcja bieżnika każdej opony Pirelli, w połączeniu z progresywną mieszanką, są kluczowe dla zapewnienia jak najkorzystniejszej przyczepności w niskich temperaturach, dostosowanej do Twojego stylu jazdy, przy jednoczesnym mniejszym zużyciu bieżnika.