Pirelli SottoZero 3 265/35 R21 101 W promocja 2024

Cena1910.92
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Pirelli
Kategoria:Opony zimowe
Szerokość przekroju 265
Wysokość profilu 35
Średnica osadzenia R21
Indeks nośności 101
Indeks prędkości W
Typ pojazdu osobowy
Przyczepność na mokrej nawierzchni B

Opis

Winter Sottozero Serie III to trzecia generacja znanej i lubianej przez kierowców na całym świecie, opony Pirelli Sottozero (po włosku „poniżej zera”). Opona zimowa ze stajni PIRELLI opracowana została z myślą o kierowcach samochodów segmentu premium.

Winter Sottozero Serie III została opracowana zgodnie z filozofią, że opona zimowa musi sprawdzać się w każdych warunkach na jakie kierowca może natknąć się w sezonie zimowym. Kierunkowy bieżnik zaprojektowany, by zapewnić przyczepność i wysoką kierowalność samochodem na nawierzchniach pokrytych śniegiem, lodem, wodą i błotem pośniegowym i na suchym asfalcie.

Winter Sottozero Serie III jest tworzona z mieszanki gumowej i dodatków specjalistycznych polimerów, które polepszają mechaniczne, cieplne i dynamiczne właściwości opony. Nowoczesny technicznie wzór bieżnika zagwarantuje zwiększoną powierzchnię styku opony z nawierzchnią.

Składa się z bloków w profilu strzałki centrum i ramion bardziej zaokrąglonych, w taki sposób, by jak najwydajniej, odprowadzić wodę i błoto pośniegowe. Wysoka gęstość lamelli zaprojektowanych w technologii 3D efektywność hamowania i trakcję opony.

Wewnętrzna struktura opony jest zbudowana z podwójnych pasów stalowych i wzmocnionych spiralnie włókien poliamidu co zwiększa stabilność cieplną i powoduje, iż opony są mniej wrażliwe na zmiany temperatury powietrza.

Ze względu na wysokie możliwości trakcyjnye Winter Sottozero Serie 3, PIRELLI zaleca wykorzystywanie ich tylko w zestawach po cztery, żeby zapewnić najkorzystniejsze cechy jezdne i osiągi opon.