Pjur superhero spray 20ml.intim performance spray promocja 2024

Cena80.28
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sekrecik.pl

Parametry

Producent:Pjur
Kategoria:Opóźnianie wytrysku

Opis

świetny płyn w spray'u, który pozwala zasadniczo opóźnić moment wytrysku, zapewniając oryginalne uniesienia obojgu partnerom. Jeśli masz wrażenie, że dochodzisz zbyt wcześnie, a reakcje Twojej kobiety tylko to potwierdzają, Pjur Superhero Performance Spray powstał z myślą właśnie o takich mężczyznach.
Suplement dla mężczyzn, którym marzy się poprawa swojej skuteczności seksualnej bez niekorzystnego wpływu na odczuwane doznania. Płyn intymny Pjur Supehero Performance Spray podkreśla na rynku przeważnie to, iż pomimo redukowania nadwrażliwości powierzchni penisa, nie ogranicza satysfakcji płynącej z seksu. Nadal możesz cieszyć się unikatowym seksem, tylko tym razem o mnóstwo dłużej! kup, przekonaj się i wróć po więcej do naszego sklepu.
Dzięki genialnej formule, działanie tego suplementu dla panów jest nieco bardziej kompleksowe, z odświeżeniem okolic intymnych włącznie.
Jedyne co musisz zrobić, to na 10 minut przed stosunkiem, kilka razy spryskać penisa na całej jego długości i poczekać do całkowitego wchłonięcia preparatu, aby przypadkiem nie znieczulić swej partnerki! Czynność możesz powtarzać!
artykuł ten nadaje się równocześnie do wspólnych zabaw z partnerką, jak i do masturbacji. Został stworzony na bazie wody, dzięki czemu możesz korzystać z prezerwatywy i akcesoriów erotycznych, mając przy okazji świadomość, iż Twój organizm jest stuprocentowo bezpieczny. A wartość tych wszystkich korzyści jest w zasadzie niska.