Cobeco Żel/sprej-stud delay spray (8717344171397) promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie PokojRozkoszy.pl Erotyczny

Parametry

Producent:Cobeco
Kategoria:Opóźnianie wytrysku

Opis

Sprayprzedłużający seks - zwierzęca trwałość Stud Delay SprayNie braknie Ci sił, nie braknie Wam rozkoszyCzy zauważyłeś, jaka siła bije z ogiera w biegu? Jaka to nieokiełznana moc natury? Może też widziałeś inne imponujące parametry tego zwierzęcia...Spróbujemy przybliżyć Cię do tej pierwotnej siły dzięki Stud Delay.

Jest to środek przedłużający stosunek, w komfortowej i ergonomicznej formie sprayu. Oddali od mężczyzny moment orgazmu, pozwalając mu dochodzić dłużej do słodkiego finału. Dzięki czemu pokaźniejszą przyjemnością z seksu cieszyć się będzie także partnerka, powalona jego zwierzęcą wytrzymałością.Ten środek przedłużający stosunek sprawi, że oboje macie szanse dojść jednocześnie, po długich i owocnych igraszkach.

Spoceni, zmęczeni, w siebie zaplątani niewątpliwie nie pożałujecie siły, jaką dodał mężczyźnie ten spray opóźniający wytrysk.dopełniającą zaletą jest to, iż Stud Delay możesz posiadać pod ręką w każdej sytuacji, a sama aplikacja trwa ledwie kilka sekund i może być przeprowadzona niezwykle dyskretnie.wystarczy kilka psiknięć sprayem na członka, ze szczególnym uwzględnieniem jakże wrażliwej główki - odczekaj potem kilka do kilkunastu minut i ciesz się działaniem tego specyfiku.