ce2693 036 marki Chloe promocja 2022

Cena419.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Chloe
Kategoria:Oprawki

Opis

O Chloé Chloé to marka, która reprezentuje kobiecość, progresywność, wdzięk i swobodę. Te podstawowe cechy definiują w dodatku linię okularów. Oferuje szeroką gamę kształtów, które są delikatne, lekkie, świetliste i pełne wdzięku.

Możesz odkryć zarówno subtelne i tradycyjne projekty, jak i odważniejsze projekty z kultowymi zdobieniami Chloé. Z okularami Chloé zawsze będziesz wyglądać poprawnie! O tych okularachOkrągłe oprawki pasują doskonale do kwadratowych i prostokątnych kształtów twarzy.Te okulary są zaopatrzone w elastyczne zawiasy zauszników, co jest świetnym elementem dla tych, którzy nieraz zdejmują okulary!przezroczyste oprawki są popularnym trendem, który pasuje do każdego rodzaju skóry i stroju.Szare oprawki pasują do większości stylów, fryzur i odcieni skóry.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo nienaturalne.Oprawki posiadają wyszukane, lśniące wykończenie.

Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie świetne? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!