Chloe ce2725 208 promocja 2022

Cena399.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Chloe
Kategoria:Oprawki

Opis

O Chloé Chloé to firma, która reprezentuje kobiecość, progresywność, wdzięk i swobodę. Te podstawowe właściwości definiują też serię okularów. Proponuje szeroką gamę kształtów, które są delikatne, lekkie, świetliste i pełne wdzięku.

Możesz odkryć równocześnie subtelne i tradycyjne projekty, jak i odważniejsze projekty z kultowymi zdobieniami Chloé. Z okularami Chloé za każdym razem będziesz wyglądać korzystnie! O tych okularachOprawki kwadratowe świetnie sprawdzą się w przypadku osób o diamentowych, owalnych i kolistych twarzach.Te okulary są zaopatrzone w rozciągliwe zawiasy zauszników, co jest nieprzeciętnym elementem dla tych, którzy nieraz zdejmują okulary!Brązowe oprawki doskonale sprawdzą się w przypadku ciemnych włosów.

Brąz jest z reguły konwencjonalnym wyborem na co dzień.Żółte oprawki są rewelacyjnym wyborem dla osób o piwnych albo brązowych oczach albo tych, którzy lubią się charakteryzować. Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo sztuczne.Oprawki posiadają gustowne, błyszczące wykończenie.

Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie znakomite? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!