Chloe CE2730 218 promocja 2022

Cena413.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Chloe
Kategoria:Oprawki

Opis

O Chloé Chloé to marka, która reprezentuje kobiecość, nowoczesność, wdzięk i swobodę. Te podstawowe parametry definiują też kolekcję okularów. Proponuje szeroką gamę kształtów, które są delikatne, lekkie, świetliste i pełne wdzięku.

Możesz odkryć jednocześnie subtelne i klasyczne projekty, jak i odważniejsze projekty z kultowymi zdobieniami Chloé. Z okularami Chloé za każdym razem będziesz wyglądać należycie! O tych okularachOkrągłe oprawki pasują doskonale do kwadratowych i prostokątnych kształtów twarzy.Te okulary są zaopatrzone w rozciągliwe zawiasy zauszników, co jest wspaniałym elementem dla tych, którzy często zdejmują okulary!Oprawki havana są niesamowicie postępowe i pasują do większości strojów, fryzur i kolorów oczu.Brązowe oprawki perfekcyjnie sprawdzą się w sytuacji ciemnych włosów.

Brąz jest z reguły klasycznym wyborem na co dzień.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo nienaturalne.Oprawki mają eleganckie, połyskujące wykończenie. Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie znakomite? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!