Chloe ce2730 613 promocja 2022

Cena399.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Chloe
Kategoria:Oprawki

Opis

O Chloé Chloé to marka, która reprezentuje kobiecość, nowoczesność, wdzięk i swobodę. Te podstawowe parametry definiują w dodatku serię okularów. Oferuje szeroką gamę kształtów, które są delikatne, lekkie, świetliste i pełne wdzięku.

Możesz odkryć równocześnie subtelne i tradycyjne projekty, jak i odważniejsze projekty z kultowymi zdobieniami Chloé. Z okularami Chloé za każdym razem będziesz wyglądać poprawnie! O tych okularachOkrągłe oprawki pasują doskonale do kwadratowych i prostokątnych kształtów twarzy.Te okulary są wyposażone w rozciągliwe zawiasy zauszników, co jest doskonałym elementem dla tych, którzy często zdejmują okulary!Czerwone oprawki pasują do przeróżnych stylów i kształtów twarzy oraz gwarantują Ci bycie w centrum uwagi.klarowne oprawki są modnym trendem, który pasuje do każdego rodzaju skóry i stroju.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo sztuczne.Oprawki mają wyszukane, błyszczące wykończenie.

Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie idealne? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!