Chloe ch0022o 006 promocja 2022

Cena884.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Chloe
Kategoria:Oprawki

Opis

O Chloé Chloé to producent, która reprezentuje kobiecość, innowacyjność, wdzięk i swobodę. Te podstawowe atrybuty definiują w dodatku kolekcję okularów. Oferuje szeroką gamę kształtów, które są delikatne, lekkie, świetliste i pełne wdzięku.

Możesz odkryć równocześnie subtelne i klasyczne projekty, jak i odważniejsze projekty z kultowymi zdobieniami Chloé. Z okularami Chloé za każdym razem będziesz wyglądać dobrze! O tych okularachOprawki kwadratowe wyśmienicie sprawdzą się w przypadku osób o diamentowych, owalnych i okrągłych twarzach.Te okulary są wyposażone w elastyczne zawiasy zauszników, co jest perfekcyjnym elementem dla tych, którzy często zdejmują okulary!metaliczne oprawki pasują do większości stylów, fryzur i kolorów skóry.Materiałem jest metal, który jest trwały, a także zapewnia stylowy, stylowy wygląd.Oprawki posiadają stylowe, błyszczące wykończenie.

Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie perfekcyjne? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!