Chloe ch0034o 001 promocja 2022

Cena1668.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Chloe
Kategoria:Oprawki

Opis

O Chloé Chloé to marka, która reprezentuje kobiecość, nowoczesność, wdzięk i swobodę. Te podstawowe właściwości definiują w dodatku linię okularów. Oferuje szeroką gamę kształtów, które są delikatne, lekkie, świetliste i pełne wdzięku.

Możesz odkryć równocześnie subtelne i klasyczne projekty, jak i odważniejsze projekty z kultowymi zdobieniami Chloé. Z okularami Chloé zawsze będziesz wyglądać poprawnie! O tych okularachOprawki kwadratowe nadzwyczajnie sprawdzą się w sytuacji osób o diamentowych, owalnych i krągłych twarzach.Czerwone oprawki pasują do najróżniejszych stylów i kształtów twarzy, a także gwarantują Ci bycie w centrum uwagi.transparentne oprawki są lubianym trendem, który nadaje się do każdego rodzaju skóry i stroju.Pomarańczowe oprawki, podkreślą szczególnie niebieskie oczy.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo nienaturalne.Oprawki mają stylowe, połyskujące wykończenie.

Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie wspaniałe? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!