Chloe ch0059o 009 promocja 2022

Cena1429.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Chloe
Kategoria:Oprawki

Opis

O Chloé Chloé to producent, która reprezentuje kobiecość, innowacyjność, wdzięk i swobodę. Te podstawowe atrybuty definiują ponadto linię okularów. Proponuje szeroką gamę kształtów, które są delikatne, lekkie, świetliste i pełne wdzięku.

Możesz odkryć zarówno subtelne i tradycyjne projekty, jak i odważniejsze projekty z kultowymi zdobieniami Chloé. Z okularami Chloé zawsze będziesz wyglądać korzystnie! O tych okularachOprawki kwadratowe wyśmienicie sprawdzą się w sytuacji osób o diamentowych, owalnych i kolistych twarzach.Te okulary są zaopatrzone w elastyczne zawiasy zauszników, co jest znakomitym elementem dla tych, którzy nieraz zdejmują okulary!Oprawki havana są niesamowicie innowacyjne i pasują do większości strojów, fryzur i barw oczu.Brązowe oprawki idealnie sprawdzą się w przypadku ciemnych włosów.

Brąz jest najczęściej konwencjonalnym wyborem na co dzień.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo sztuczne.Oprawki mają wytworne, lśniące wykończenie. Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie świetne? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!