Chloe ch0059o 011 promocja 2022

Cena939.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Chloe
Kategoria:Oprawki

Opis

O Chloé Chloé to producent, która reprezentuje kobiecość, progresywność, wdzięk i swobodę. Te podstawowe parametry definiują ponadto serię okularów. Proponuje szeroką gamę kształtów, które są delikatne, lekkie, świetliste i pełne wdzięku.

Możesz odkryć zarówno subtelne i tradycyjne projekty, jak i odważniejsze projekty z kultowymi zdobieniami Chloé. Z okularami Chloé za każdym razem będziesz wyglądać poprawnie! O tych okularachOprawki kwadratowe znakomicie sprawdzą się w sytuacji osób o diamentowych, owalnych i okrągłych twarzach.Te okulary są wyposażone w rozciągliwe zawiasy zauszników, co jest idealnym elementem dla tych, którzy nieraz zdejmują okulary!przezroczyste oprawki są popularnym trendem, który pasuje do każdego rodzaju skóry i stroju.Różowe oprawki niewątpliwie przyciągną uwagę i skierują ją na Twoje oczy.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo nienaturalne.Oprawki posiadają gustowne, błyszczące wykończenie.

Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie idealne? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!