Fossil fos 7080/g 086 promocja 2021

Cena318.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Fossil
Kategoria:Oprawki

Opis

O Fossil Fossil to amerykańska producent odzieżowa, którą możesz już znać dzięki wysokiej jakości zegarkom. Jego seria okularów rzuca świeże spojrzenie na kultowe kształty, oferując stylowe i postępowe nieśmiertelne komponenty.

Niezależnie od tego, czy lubisz je prostokątne czy kocie, nie musisz szukać dalej, te okulary są stworzone dla Ciebie! O tych okularach Oprawki w profilu kociego oka doskonale pasują do owalnych i prostokątnych twarzy.Te okulary są wyposażone w rozciągliwe zawiasy zauszników, co jest rewelacyjnym elementem dla tych, którzy często zdejmują okulary!Oprawki havana są niesamowicie nowoczesne oraz pasują do większości strojów, fryzur i barw oczu.Brązowe oprawki genialnie sprawdzą się w sytuacji ciemnych włosów.

Brąz jest przede wszystkim konwencjonalnym wyborem na co dzień.Wielokolorowe oprawki są znakomite dla tych, którzy lubią oryginalne i standardowe okulary.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo nienaturalne.Oprawki posiadają stylowe, błyszczące wykończenie.