Fossil Fos 7094 086 promocja 2021

Cena316.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Fossil
Kategoria:Oprawki

Opis

O Fossil Fossil to amerykańska producent odzieżowa, którą możesz już znać dzięki wysokiej jakości zegarkom. Jego kolekcja okularów rzuca nowe spojrzenie na kultowe kształty, proponując stylowe i postępowe ponadczasowe komponenty.

Niezależnie od tego, czy uwielbiasz je prostokątne czy kocie, nie musisz szukać dalej, te okulary są produkowane dla Ciebie! O tych okularach Oprawki kwadratowe rewelacyjnie sprawdzą się w przypadku osób o diamentowych, owalnych i kolistych twarzach.Te okulary są wyposażone w sprężyste zawiasy zauszników, co jest nadzwyczajnym elementem dla tych, którzy niejednokrotnie zdejmują okulary!Oprawki havana są niesamowicie progresywne oraz pasują do większości strojów, fryzur i barw oczu.Brązowe oprawki wyśmienicie sprawdzą się w sytuacji ciemnych włosów.

Brąz jest na ogół konwencjonalnym wyborem na co dzień.Wielokolorowe oprawki są doskonałe dla tych, którzy lubią oryginalne i specyficzne okulary.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo sztuczne.Oprawki posiadają stylowe, połyskujące wykończenie.