Hugo Boss Boss 1162 9FZ promocja 2023

Cena708.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Boss by Hugo Boss
Kategoria:Oprawki

Opis

O BOSS by Hugo Boss Hugo Boss to niemiecki ekskluzywny dom mody i jedna z wiodących firm włókienniczych na świecie, która za każdym razem dba o to, żeby jej kupujący byli wyśmienicie ubrani. BOSS żeby Hugo Boss to sub firma, która koncentruje się na luźnym, konwencjonalnym stylu i odzieży sportowej.

Okulary BOSS są postępowe, wysmakowane i wszechstronne. Każdy model reprezentuje ponadczasowość, wyrafinowanie i progresywność, więc jeśli szukasz konwencjonalnych okularów na każdą okazję, BOSS jest korzystnym wyborem.

O okularach Oprawki pilotki są genialne dla wszelkich kształtów twarzy.Brązowe oprawki doskonale sprawdzą się w sytuacji ciemnych włosów. Brąz jest przeważnie konwencjonalnym wyborem na co dzień.Oprawki są w odcieniu ruthenium, co oznacza,posiadają stylowe, siwo-srebrne wykończenie.Materiałem jest metal, który jest trwały oraz zagwarantuje stylowy, stylowy wygląd.Oprawki mają wysmakowane, matowe wykończenie.

Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie wyśmienite? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!