acerra 086 marki Kate spade promocja 2023

Cena688.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Kate Spade
Kategoria:Oprawki

Opis

O Kate Spade Kate Spade to firma, która reprezentuje optymistyczną kobiecość. Firma rozpoczęła swoją działalność od zaprojektowania kilku torebek w 1993 roku, a aktualnie obejmuje odzież, obuwie, biżuterię, wygląd wnętrz, okulary i dużo innych.

Kate Spade pragnie, by jej kupujący mogli wyrazić swój osobisty fason przez dopracowane i przemyślane projekty, postępowe i wyrafinowane i poczucie luzu. Zasady te są silnie odzwierciedlone w serii okularów tej marki.

Kate Spade to marka dla każdej fashionistki. O okularach Oprawki kwadratowe wspaniale sprawdzą się w sytuacji osób o diamentowych, owalnych i krągłych twarzach.Oprawki w profilu kociego oka nieprzeciętnie pasują do owalnych i prostokątnych twarzy.Te okulary są wyekwipowane w rozciągliwe zawiasy zauszników, co jest świetnym elementem dla tych, którzy nieraz zdejmują okulary!Oprawki havana są niesamowicie nowoczesne oraz pasują do większości strojów, fryzur i odcieni oczu.Brązowe oprawki genialnie sprawdzą się w przypadku ciemnych włosów.

Brąz jest na ogół klasycznym wyborem na co dzień.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo nienaturalne.Oprawki mają wyszukane, połyskujące wykończenie. Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie doskonałe? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!