Kate Spade Adalyn/G 06J promocja 2023

Cena519.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Kate Spade
Kategoria:Oprawki

Opis

O Kate Spade Kate Spade to firma, która reprezentuje optymistyczną kobiecość. Producent rozpoczęła swoją działalność od zaprojektowania kilku torebek w 1993 roku, a aktualnie obejmuje odzież, obuwie, biżuterię, wygląd wnętrz, okulary i niemało innych.

Kate Spade pragnie, aby jej konsumenci mogli wyrazić swój osobisty styl poprzez dopracowane i przemyślane projekty, nowoczesne i wyrafinowane i poczucie luzu. Zasady te są silnie odzwierciedlone w linii okularów tej marki.

Kate Spade to marka dla każdej fashionistki. O okularach Oprawki w profilu kociego oka rewelacyjnie pasują do owalnych i prostokątnych twarzy.Oprawki havana są niesamowicie postępowe, a także pasują do większości strojów, fryzur i barw oczu.Brązowe oprawki wyśmienicie sprawdzą się w przypadku ciemnych włosów.

Brąz jest zwykle klasycznym wyborem na co dzień.Materiałem jest metal, który jest trwały i zapewnia gustowny, stylowy wygląd.Oprawki posiadają wytworne, lśniące wykończenie. Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie doskonałe? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!