ayla 086 marki Kate spade promocja 2022

Cena419.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Kate Spade
Kategoria:Oprawki

Opis

O Kate Spade Kate Spade to firma, która reprezentuje optymistyczną kobiecość. Producent rozpoczęła swoją działalność od zaprojektowania kilku torebek w 1993 roku, a obecnie obejmuje odzież, obuwie, biżuterię, wygląd wnętrz, okulary i niemało innych.

Kate Spade pragnie, by jej klienci mogli wyrazić swój osobisty fason poprzez dopracowane i przemyślane projekty, nowoczesne i wyrafinowane i poczucie luzu. Zasady te są silnie odzwierciedlone w serii okularów tej producenta.

Kate Spade to producent dla każdej fashionistki. O okularach Oprawki w zarysie kociego oka świetnie pasują do owalnych i prostokątnych twarzy.Te okulary są zaopatrzone w rozciągliwe zawiasy zauszników, co jest świetnym elementem dla tych, którzy często zdejmują okulary!Oprawki havana są niesamowicie nowoczesne, a także pasują do większości strojów, fryzur i odcieni oczu.Brązowe oprawki nadzwyczajnie sprawdzą się w przypadku ciemnych włosów.

Brąz jest głównie tradycyjnym wyborem na co dzień.Materiałem jest metal, który jest trwały oraz gwarantuje szykowny, stylowy wygląd.Oprawki posiadają eleganckie, błyszczące wykończenie.