ayla 807 marki Kate spade promocja 2022

Cena419.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Kate Spade
Kategoria:Oprawki

Opis

O Kate Spade Kate Spade to firma, która reprezentuje optymistyczną kobiecość. Firma rozpoczęła swoją działalność od zaprojektowania kilku torebek w 1993 roku, a obecnie obejmuje odzież, obuwie, biżuterię, wystrój wnętrz, okulary i niemało innych.

Kate Spade pragnie, żeby jej konsumenci mogli wyrazić swój osobisty styl przez dopracowane i przemyślane projekty, innowacyjne i wyrafinowane oraz poczucie luzu. Zasady te są silnie odzwierciedlone w kolekcji okularów tej firmy.

Kate Spade to marka dla każdej fashionistki. O okularach Oprawki w kształcie kociego oka znakomicie pasują do owalnych i prostokątnych twarzy.Te okulary są wyposażone w rozciągliwe zawiasy zauszników, co jest znakomitym elementem dla tych, którzy często zdejmują okulary!Czarne oprawki są doskonałym wyborem zarówno na co dzień, jak i od święta.

nieśmiertelny, elegancki styl.Złote oprawki z pewnością dodadzą odrobiny wyrafinowania Twojemu wyglądowi!Materiałem jest metal, który jest trwały i zagwarantuje wytworny, stylowy wygląd.Oprawki mają eleganckie, lśniące wykończenie.