Kate spade eliana/g 086 promocja 2023

Cena479.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Kate Spade
Kategoria:Oprawki

Opis

O Kate Spade Kate Spade to firma, która reprezentuje optymistyczną kobiecość. Marka rozpoczęła swoją działalność od zaprojektowania kilku torebek w 1993 roku, a aktualnie obejmuje odzież, obuwie, biżuterię, wystrój wnętrz, okulary i sporo innych.

Kate Spade pragnie, aby jej klienci mogli wyrazić swój osobisty fason poprzez dopracowane i przemyślane projekty, nowoczesne i wyrafinowane oraz poczucie luzu. Zasady te są silnie odzwierciedlone w serii okularów tej firmy.

Kate Spade to marka dla każdej fashionistki. O okularach krągłe oprawki pasują nieprzeciętnie do kwadratowych i prostokątnych kształtów twarzy.Te okulary są wyposażone w sprężyste zawiasy zauszników, co jest idealnym elementem dla tych, którzy nieraz zdejmują okulary!Oprawki havana są niesamowicie nowoczesne i pasują do większości strojów, fryzur i barw oczu.Brązowe oprawki nadzwyczajnie sprawdzą się w sytuacji ciemnych włosów.

Brąz jest w głównej mierze tradycyjnym wyborem na co dzień.Materiałem jest metal, który jest trwały i zagwarantuje wykwintny, stylowy wygląd.Oprawki mają eleganckie, połyskujące wykończenie. Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie wyśmienite? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!