eliana/g 807 marki Kate spade promocja 2022

Cena449.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Kate Spade
Kategoria:Oprawki

Opis

O Kate Spade Kate Spade to firma, która reprezentuje optymistyczną kobiecość. Marka rozpoczęła swoją działalność od zaprojektowania kilku torebek w 1993 roku, a obecnie obejmuje odzież, obuwie, biżuterię, wystrój wnętrz, okulary i niemało innych.

Kate Spade pragnie, by jej klienci mogli wyrazić swój osobisty styl przez dopracowane i przemyślane projekty, innowacyjne i wyrafinowane oraz poczucie luzu. Zasady te są silnie odzwierciedlone w linii okularów tej marki.

Kate Spade to producent dla każdej fashionistki. O okularach koliste oprawki pasują rewelacyjnie do kwadratowych i prostokątnych kształtów twarzy.Te okulary są zaopatrzone w sprężyste zawiasy zauszników, co jest znakomitym elementem dla tych, którzy niejednokrotnie zdejmują okulary!Czarne oprawki są znakomitym wyborem zarówno na co dzień, jak i od święta.

nieprzemijalny, gustowny styl.Złote oprawki z pewnością dodadzą odrobiny wyrafinowania Twojemu wyglądowi!Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo nienaturalne.Oprawki mają eleganckie, błyszczące wykończenie.