Kate spade jazmine pjr promocja 2022

Cena435.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Kate Spade
Kategoria:Oprawki

Opis

O Kate Spade Kate Spade to producent, która reprezentuje optymistyczną kobiecość. Firma rozpoczęła swoją działalność od zaprojektowania kilku torebek w 1993 roku, a obecnie obejmuje odzież, obuwie, biżuterię, wygląd wnętrz, okulary i dużo innych.

Kate Spade pragnie, by jej klienci mogli wyrazić swój osobisty fason poprzez dopracowane i przemyślane projekty, postępowe i wyrafinowane i poczucie luzu. Zasady te są silnie odzwierciedlone w serii okularów tej firmy.

Kate Spade to firma dla każdej fashionistki. O okularach Oprawki prostokątne genialnie pasują do kolistych twarzy.Te okulary są wyposażone w sprężyste zawiasy zauszników, co jest świetnym elementem dla tych, którzy często zdejmują okulary!Oprawki havana są niesamowicie innowacyjne oraz pasują do większości strojów, fryzur i odcieni oczu.Brązowe oprawki rewelacyjnie sprawdzą się w sytuacji ciemnych włosów.

Brąz jest głównie klasycznym wyborem na co dzień.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo nienaturalne.Oprawki posiadają stylowe, lśniące wykończenie. Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie genialne? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!