josee s30 marki Kate spade promocja 2023

Cena419.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Kate Spade
Kategoria:Oprawki

Opis

O Kate Spade Kate Spade to marka, która reprezentuje optymistyczną kobiecość. Marka rozpoczęła swoją działalność od zaprojektowania kilku torebek w 1993 roku, a obecnie obejmuje odzież, obuwie, biżuterię, wystrój wnętrz, okulary i sporo innych.

Kate Spade pragnie, aby jej kupujący mogli wyrazić swój osobisty fason poprzez dopracowane i przemyślane projekty, innowacyjne i wyrafinowane i poczucie luzu. Zasady te są silnie odzwierciedlone w linii okularów tej firmy.

Kate Spade to marka dla każdej fashionistki. O okularach Oprawki prostokątne rewelacyjnie pasują do krągłych twarzy.Te okulary są wyekwipowane w rozciągliwe zawiasy zauszników, co jest wyśmienitym elementem dla tych, którzy często zdejmują okulary!Czarne oprawki są idealnym wyborem równocześnie na co dzień, jak i od święta.

nieśmiertelny, gustowny fason.przezroczyste oprawki są popularnym trendem, który nadaje się do każdego rodzaju skóry i stroju.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo sztuczne.Oprawki posiadają stylowe, lśniące wykończenie.