Kate spade kimberlee 807 promocja 2023

Cena458.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Kate Spade
Kategoria:Oprawki

Opis

O Kate Spade Kate Spade to marka, która reprezentuje optymistyczną kobiecość. Producent rozpoczęła swoją działalność od zaprojektowania kilku torebek w 1993 roku, a obecnie obejmuje odzież, obuwie, biżuterię, wystrój wnętrz, okulary i sporo innych.

Kate Spade pragnie, żeby jej konsumenci mogli wyrazić swój osobisty fason przez dopracowane i przemyślane projekty, progresywne i wyrafinowane , a także poczucie luzu. Zasady te są silnie odzwierciedlone w kolekcji okularów tej firmy.

Kate Spade to marka dla każdej fashionistki. O okularach Oprawki w zarysie kociego oka nadzwyczajnie pasują do owalnych i prostokątnych twarzy.Te okulary są wyposażone w sprężyste zawiasy zauszników, co jest nadzwyczajnym elementem dla tych, którzy nieraz zdejmują okulary!Czarne oprawki są idealnym wyborem jednocześnie na co dzień, jak i od święta.

nieprzemijalny, elegancki styl.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo sztuczne.Oprawki mają gustowne, lśniące wykończenie. Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie rewelacyjne? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!