tianna 10a marki Kate spade promocja 2023

Cena585.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Kate Spade
Kategoria:Oprawki

Opis

O Kate Spade Kate Spade to firma, która reprezentuje optymistyczną kobiecość. Producent rozpoczęła swoją działalność od zaprojektowania kilku torebek w 1993 roku, a obecnie obejmuje odzież, obuwie, biżuterię, wygląd wnętrz, okulary i sporo innych.

Kate Spade pragnie, żeby jej konsumenci mogli wyrazić swój osobisty fason poprzez dopracowane i przemyślane projekty, nowoczesne i wyrafinowane oraz poczucie luzu. Zasady te są silnie odzwierciedlone w kolekcji okularów tej producenta.

Kate Spade to marka dla każdej fashionistki. O okularach Oprawki kwadratowe perfekcyjnie sprawdzą się w sytuacji osób o diamentowych, owalnych i okrągłych twarzach.Oprawki w profilu kociego oka idealnie pasują do owalnych i prostokątnych twarzy.Te okulary są zaopatrzone w rozciągliwe zawiasy zauszników, co jest wyśmienitym elementem dla tych, którzy nieraz zdejmują okulary!transparentne oprawki są lubianym trendem, który pasuje do każdego typu skóry i stroju.Brązowe oprawki znakomicie sprawdzą się w przypadku ciemnych włosów.

Brąz jest typowo tradycyjnym wyborem na co dzień.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo sztuczne.Oprawki mają gustowne, błyszczące wykończenie. Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie doskonałe? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!