Kimikado Titanium BT0105 C2 promocja 2023

Cena537.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Kimikado
Kategoria:Oprawki

Opis

O Kimikado Czy szukasz eleganckich, konwencjonalnych, tytanowych okularów? W takim razie Kimikado jest Twoją ulubioną marką! Kimikado to nowa, stylowa firma, która jest gotowa podbić świat swymi wysokiej jakości okularami.

Ich okulary nadzwyczajnie łączą w sobie nieprzemijalny design z nutą postępowej zabawy. Dzięki konsekwentnemu wykorzystywaniu tytanu, Kimikado zagwarantuje, iż wszystkie ich okulary są hipoalergiczne. Kup sobie świeże okulary Kimikado, a niewątpliwie się nie zawiedziesz!

O okularach Oprawki prostokątne świetnie pasują do okrągłych twarzy.Te okulary są zaopatrzone w sprężyste zawiasy zauszników, co jest genialnym elementem dla tych, którzy często zdejmują okulary!Te wytrzymałe okulary z półpełną oprawką nadadzą Ci bardziej klasycznego, dojrzałego wyglądu i nigdy nie wyjdą z mody.Oprawki są w kolorze ruthenium, co oznacza,posiadają stylowe, siwo-srebrne wykończenie.Oprawki mają szykowne, połyskujące wykończenie.

Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie świetne? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!