Kimikado Titanium BT0105 C4 promocja 2023

Cena537.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Kimikado
Kategoria:Oprawki

Opis

O Kimikado Czy szukasz eleganckich, tradycyjnych, tytanowych okularów? W takim razie Kimikado jest Twoją ulubioną marką! Kimikado to nowa, stylowa producent, która jest gotowa podbić świat swoimi wysokiej jakości okularami.

Ich okulary perfekcyjnie łączą w sobie nieśmiertelny design z nutą progresywnej zabawy. Dzięki konsekwentnemu stosowaniu tytanu, Kimikado gwarantuje, iż wszystkie ich okulary są hipoalergiczne. Dokonaj zakupu sobie świeże okulary Kimikado, a na pewno się nie zawiedziesz!

O okularach Oprawki prostokątne wspaniale pasują do okrągłych twarzy.Te okulary są wyposażone w sprężyste zawiasy zauszników, co jest idealnym elementem dla tych, którzy niejednokrotnie zdejmują okulary!Te wytrzymałe okulary z półpełną oprawką nadadzą Ci bardziej tradycyjnego, dojrzałego wyglądu i nigdy nie wyjdą z mody.Czerwone oprawki pasują do różnorodnych stylów i kształtów twarzy i gwarantują Ci bycie w centrum uwagi.Oprawki posiadają wysmakowane, połyskujące wykończenie.

Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie idealne? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!