titanium bt0106 c4 marki Kimikado promocja 2023

Cena537.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Kimikado
Kategoria:Oprawki

Opis

O Kimikado Czy szukasz eleganckich, konwencjonalnych, tytanowych okularów? W takim razie Kimikado jest Twoją ulubioną marką! Kimikado to nowa, stylowa firma, która jest gotowa podbić świat swymi wysokiej jakości okularami.

Ich okulary rewelacyjnie łączą w sobie nieśmiertelny design z nutą innowacyjnej zabawy. Dzięki konsekwentnemu stosowaniu tytanu, Kimikado gwarantuje, że wszystkie ich okulary są hipoalergiczne. Zakup sobie świeże okulary Kimikado, a na pewno się nie zawiedziesz!

O okularach Oprawki kwadratowe genialnie sprawdzą się w sytuacji osób o diamentowych, owalnych i krągłych twarzach.Te okulary są wyekwipowane w elastyczne zawiasy zauszników, co jest świetnym elementem dla tych, którzy nieraz zdejmują okulary!Czerwone oprawki pasują do przeróżnych stylów i kształtów twarzy oraz zapewniają Ci bycie w centrum uwagi.Oprawki mają wyszukane, lśniące wykończenie.

Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie nadzwyczajne? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!