Love Moschino MOL582 086 promocja 2023

Cena349.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Love Moschino
Kategoria:Oprawki

Opis

krągłe oprawki pasują doskonale do kwadratowych i prostokątnych kształtów twarzy.Oprawki oversize są obszerne i odważne, skierowane z reguły do osób niebanalnych się modą.Oprawki owalne są nieprzeciętne przypadku prostokątnych, kwadratowych i trójkątnych kształtów twarzy.Te okulary są wyekwipowane w elastyczne zawiasy zauszników, co jest wyśmienitym elementem dla tych, którzy niejednokrotnie zdejmują okulary!Oprawki havana są niesamowicie nowoczesne i pasują do większości strojów, fryzur i kolorów oczu.Brązowe oprawki idealnie sprawdzą się w przypadku ciemnych włosów.

Brąz jest głównie klasycznym wyborem na co dzień.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo sztuczne.Oprawki posiadają wykwintne, błyszczące wykończenie. Oprawki oversize zostały zaprojektowane tak, by były dużo obszerniejsze niżeli Twoje oczy.

O Love Moschino Love Moschino to zabawny i energiczny kumpel znanej firmy Moschino. Nadal zachowuje podstawowe wartości Moschino i kreatywność, ale jest skierowana do młodszej grupy odbiorców. Dodanie 'Love' do marki wniosło empatię i uczucie z przesłaniem, iż jest ona dla każdego.

Tak więc, ogarnij swoją młodzieńczą radość z parą okularów Love Moschino, już dziś! O tych okularach