Love Moschino MOL583 Z90 promocja 2023

Cena327.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Love Moschino
Kategoria:Oprawki

Opis

Oprawki kwadratowe rewelacyjnie sprawdzą się w sytuacji osób o diamentowych, owalnych i okrągłych twarzach.Oprawki oversize są duże i odważne, skierowane przeważnie do osób niebanalnych się modą.Oprawki owalne są wspaniałe przypadku prostokątnych, kwadratowych i trójkątnych kształtów twarzy.Te okulary są zaopatrzone w sprężyste zawiasy zauszników, co jest doskonałym elementem dla tych, którzy nieraz zdejmują okulary!Zielone oprawki są dla tych, którzy chcą charakteryzować się oprawkami i wyglądać inaczej.przejrzyste oprawki są popularnym trendem, który nadaje się do każdego typu skóry i stroju.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo nienaturalne.Oprawki mają szykowne, połyskujące wykończenie.

Oprawki oversize zostały zaprojektowane tak, żeby były dużo pokaźniejsze niżeli Twoje oczy. O Love Moschino Love Moschino to zabawny i energiczny kumpel znanej firmy Moschino. Nadal zachowuje podstawowe wartości Moschino i kreatywność, ale jest skierowana do młodszej grupy odbiorców.

Dodanie 'Love' do marki wniosło empatię i uczucie z przesłaniem, iż jest ona dla każdego. Tak więc, ogarnij swoją młodzieńczą radość z parą okularów Love Moschino, już dziś! O tych okularach