mol599 1nr marki Love moschino promocja 2023

Cena359.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Love Moschino
Kategoria:Oprawki

Opis

O Love Moschino Love Moschino to zabawny i energiczny kumpel znanej firmy Moschino. Nadal zachowuje podstawowe wartości Moschino i kreatywność, ale jest skierowana do młodszej grupy odbiorców. Dodanie 'Love' do firmy wniosło empatię i uczucie z przesłaniem, iż jest ona dla każdego.

Tak więc, ogarnij swoją młodzieńczą radość z parą okularów Love Moschino, już dziś! O tych okularach okrągłe oprawki pasują doskonale do kwadratowych i prostokątnych kształtów twarzy.Te okulary są wyposażone w sprężyste zawiasy zauszników, co jest znakomitym elementem dla tych, którzy często zdejmują okulary!Oprawki havana są niesamowicie postępowe i pasują do większości strojów, fryzur i barw oczu.Brązowe oprawki rewelacyjnie sprawdzą się w sytuacji ciemnych włosów.

Brąz jest zwykle konwencjonalnym wyborem na co dzień.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo nienaturalne.Oprawki mają wytworne, połyskujące wykończenie. Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie wspaniałe? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!