Marisio 1771 c2 promocja 2023

Cena412.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Marisio
Kategoria:Oprawki

Opis

O Marisio Marisio to wschodząca marka, która stawia na jakość okularów. Ich celem jest zapewnienie Ci popularnych okularów, które są trafne na każdą okazję. Projekty Marisio są aktualne, uniwersalne i w przystępnej cenie.

W ich linii odszukasz zarówno modele stonowane, jak i kolorowe, w szerokiej gamie kształtów. Z Marisio nie można się pomylić! O okularach koliste oprawki pasują znakomicie do kwadratowych i prostokątnych kształtów twarzy.Te okulary są wyposażone w sprężyste zawiasy zauszników, co jest nadzwyczajnym elementem dla tych, którzy często zdejmują okulary!Te wytrzymałe okulary z półpełną oprawką nadadzą Ci bardziej konwencjonalnego, dojrzałego wyglądu i nigdy nie wyjdą z mody.Czarne oprawki są idealnym wyborem jednocześnie na co dzień, jak i od święta.

ponadczasowy, wykwintny styl.Oprawki są w kolorze ruthenium, co oznacza,mają stylowe, siwo-metaliczne wykończenie.Materiałem jest metal, który jest trwały oraz gwarantuje elegancki, stylowy wygląd.Oprawki posiadają eleganckie, matowe wykończenie.

Oprawki mają wyszukane, błyszczące wykończenie. Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie wyśmienite? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!