Marisio 1771 c5 promocja 2022

Cena412.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Marisio
Kategoria:Oprawki

Opis

O Marisio Marisio to wschodząca producent, która stawia na jakość okularów. Ich celem jest zapewnienie Ci lubianych okularów, które są odpowiednie na każdą okazję. Projekty Marisio są aktualne, uniwersalne i w dostępnej cenie.

W ich serii znajdziesz jednocześnie modele stonowane, jak i kolorowe, w szerokiej gamie kształtów. Z Marisio nie można się pomylić! O okularach koliste oprawki pasują świetnie do kwadratowych i prostokątnych kształtów twarzy.Te okulary są wyposażone w elastyczne zawiasy zauszników, co jest znakomitym elementem dla tych, którzy często zdejmują okulary!Te wytrzymałe okulary z półpełną oprawką nadadzą Ci bardziej klasycznego, dojrzałego wyglądu i nigdy nie wyjdą z mody.Złote oprawki bez wątpienia dodadzą odrobiny wyrafinowania Twojemu wyglądowi!Materiałem jest metal, który jest trwały oraz zapewnia stylowy, stylowy wygląd.Oprawki mają wysmakowane, matowe wykończenie.

Oprawki posiadają wyszukane, błyszczące wykończenie. Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie doskonałe? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!