Marisio 1771 c6 promocja 2023

Cena412.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Marisio
Kategoria:Oprawki

Opis

O Marisio Marisio to wschodząca firma, która stawia na jakość okularów. Ich celem jest zapewnienie Ci modnych okularów, które są stosowne na każdą okazję. Projekty Marisio są aktualne, uniwersalne i w dostępnej cenie.

W ich linii wynajdziesz jednocześnie modele stonowane, jak i kolorowe, w szerokiej gamie kształtów. Z Marisio nie można się pomylić! O okularach okrągłe oprawki pasują znakomicie do kwadratowych i prostokątnych kształtów twarzy.Te okulary są wyekwipowane w elastyczne zawiasy zauszników, co jest genialnym elementem dla tych, którzy często zdejmują okulary!Te wytrzymałe okulary z półpełną oprawką nadadzą Ci bardziej klasycznego, dojrzałego wyglądu i nigdy nie wyjdą z mody.Czarne oprawki są nieprzeciętnym wyborem zarówno na co dzień, jak i od święta.

ponadczasowy, wykwintny fason.srebrne oprawki pasują do większości stylów, fryzur i barw skóry.Materiałem jest metal, który jest trwały, a także zagwarantuje wykwintny, stylowy wygląd.Oprawki mają wysmakowane, matowe wykończenie.

Oprawki posiadają wykwintne, lśniące wykończenie. Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie znakomite? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!