Marisio 1771 C8 promocja 2022

Cena412.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Marisio
Kategoria:Oprawki

Opis

O Marisio Marisio to wschodząca producent, która stawia na jakość okularów. Ich celem jest zapewnienie Ci lubianych okularów, które są odpowiednie na każdą okazję. Projekty Marisio są aktualne, uniwersalne i w dostępnej cenie.

W ich linii odszukasz zarówno modele stonowane, jak i kolorowe, w szerokiej gamie kształtów. Z Marisio nie można się pomylić! O okularach koliste oprawki pasują doskonale do kwadratowych i prostokątnych kształtów twarzy.Te okulary są wyposażone w rozciągliwe zawiasy zauszników, co jest idealnym elementem dla tych, którzy nieraz zdejmują okulary!Te wytrzymałe okulary z półpełną oprawką nadadzą Ci bardziej konwencjonalnego, dojrzałego wyglądu i nigdy nie wyjdą z mody.Niebieskie oprawki przede wszystkim genialnie pasują, gdy chcesz uzyskać klasyczny wygląd.metaliczne oprawki pasują do większości stylów, fryzur i odcieni skóry.Materiałem jest metal, który jest trwały i zapewnia gustowny, stylowy wygląd.Oprawki mają stylowe, matowe wykończenie.

Oprawki posiadają gustowne, połyskujące wykończenie. Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie znakomite? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!