5195 c1 marki Marisio promocja 2022

Cena268.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Marisio
Kategoria:Oprawki

Opis

O Marisio Marisio to wschodząca producent, która stawia na jakość okularów. Ich celem jest zapewnienie Ci popularnych okularów, które są odpowiednie na każdą okazję. Projekty Marisio są aktualne, uniwersalne i w przystępnej cenie.

W ich kolekcji odszukasz równocześnie modele stonowane, jak i kolorowe, w szerokiej gamie kształtów. Z Marisio nie można się pomylić! O okularach Oprawki kwadratowe wspaniale sprawdzą się w sytuacji osób o diamentowych, owalnych i okrągłych twarzach.Te okulary są zaopatrzone w sprężyste zawiasy zauszników, co jest idealnym elementem dla tych, którzy niejednokrotnie zdejmują okulary!Czarne oprawki są wyśmienitym wyborem zarówno na co dzień, jak i od święta.

nieprzemijalny, wyszukany fason.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo sztuczne.Oprawki posiadają eleganckie, matowe wykończenie. Oprawki posiadają wytworne, połyskujące wykończenie. Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie doskonałe? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!