Persol po2460v 1074 promocja 2021

Cena1074.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Persol
Kategoria:Oprawki

Opis

O Persol Persol to włoska elitarna producent, która projektuje i specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości okularów. Oprócz tego, iż jest jednym z najstarszych firm zajmujących się okularami na świecie, Persol przoduje w produkowaniu nieprzemijalnych i wyjątkowych części, które zachwycą najbardziej wymagających.

O tych okularach okrągłe oprawki pasują wspaniale do kwadratowych i prostokątnych kształtów twarzy.Te okulary są zaopatrzone w rozciągliwe zawiasy zauszników, co jest nieprzeciętnym elementem dla tych, którzy często zdejmują okulary!Czarne oprawki są znakomitym wyborem równocześnie na co dzień, jak i od święta.

ponadczasowy, wytworny styl.metaliczne oprawki pasują do większości stylów, fryzur i barw skóry.Materiałem jest metal, który jest trwały, a także zapewnia wysmakowany, stylowy wygląd.Oprawki mają wykwintne, matowe wykończenie.

Oprawki mają szykowne, błyszczące wykończenie. Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie rewelacyjne? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!