Persol PO2480V 513 (8056597393485) promocja 2023

Cena749.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Persol
Kategoria:Oprawki

Opis

O Persol Persol to włoska wytworna firma, która projektuje i specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości okularów. Oprócz tego, że jest jednym z najstarszych firm zajmujących się okularami na świecie, Persol przoduje w tworzeniu ponadczasowych i unikatowych składników, które zachwycą najmocniej wymagających.

O tych okularach Oprawki kwadratowe idealnie sprawdzą się w sytuacji osób o diamentowych, owalnych i krągłych twarzach.Te okulary są wyposażone w elastyczne zawiasy zauszników, co jest nieprzeciętnym elementem dla tych, którzy nieraz zdejmują okulary!Oprawki havana są niesamowicie innowacyjne, a także pasują do większości strojów, fryzur i barw oczu.Brązowe oprawki doskonale sprawdzą się w sytuacji ciemnych włosów.

Brąz jest z zasady klasycznym wyborem na co dzień.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo sztuczne.Oprawki posiadają wykwintne, lśniące wykończenie. Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie wspaniałe? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!