Persol PO3007VM 1058 promocja 2023

Cena825.22
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Persol
Kategoria:Oprawki

Opis

O Persol Persol to włoska luksusowa firma, która projektuje i specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości okularów. Oprócz tego, iż jest jednym z najstarszych firm zajmujących się okularami na świecie, Persol przoduje w produkcji nieprzemijalnych i wyjątkowych komponentów, które zachwycą najmocniej wymagających.

O tych okularach Oprawki kwadratowe perfekcyjnie sprawdzą się w sytuacji osób o diamentowych, owalnych i okrągłych twarzach.Te okulary są zaopatrzone w sprężyste zawiasy zauszników, co jest perfekcyjnym elementem dla tych, którzy nieraz zdejmują okulary!Oprawki havana są niesamowicie innowacyjne i pasują do większości strojów, fryzur i odcieni oczu.Brązowe oprawki nieprzeciętnie sprawdzą się w sytuacji ciemnych włosów.

Brąz jest najczęściej tradycyjnym wyborem na co dzień.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo sztuczne.Oprawki mają stylowe, połyskujące wykończenie. Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie znakomite? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!